Naše nejmilejší výpravo,

Právě jste se ocitli před základním táborem, kde se můžete náležitě připravit na náš společný den D! Vydáme se zdolat tu největší desetitisícovku – společně si užít a pořádně oslavit naši svatbu. Jak už jsme avizovali, nečekejte žádnou klasickou veselku, ale pořádnou jízdu ve stylu #polabarb.
POZOR! Autobus odjíždí už v 11:30 ze stanice Černý Most (kousek od konečné žlutého metra B).

Obřad začíná přesně v 13:00, tak ať nepřijdete o začátek!

Jak a kam se vypravíme?

ZAČÁTEK EXPEDICE

VRCHOL „ANO“ POKOŘEN!

ROZBÍJÍME TÁBOR!

Hledáte nocleh?

Brzy doplníme informace, kde se v Praze nejlépe vyspíte!

*Mamky, babičky, dědové a tati – vy nám cinkněte, hotel zamluvíme <3

Čas na dotazy před dnem D!

Kdo není připraven, bývá překvapen. Proto pokud máte jakékoliv zvídavé dotazy nebo drobnosti, které bychom měli před výpravou vědět, sem s tím! Pošlete nám je na e-mail polabarb@gmail.com nebo cinkněte!

Pokud preferujete české poštovní služby, naše adresa je: V Zahrádkách 25, 130 00, Praha 3.

Dotazy v den D!

Přesně dvacátýšestý den v květnu, prosím, volejte jenom princeznám z Yes & Yes, Katie nebo Aki! <3 Čísla včas doplníme. Děkujeme!

Jaká je plán? Aneb svatební tahák!

Naše svatební dobrodružství bude všechno, jen ne klasická veselka. Proto jsme pro vás připravili krátkou instruktáž, ať vás při našem dobrodružství nic nezaskočí.

Výstroj aneb budete potřebovat

> Pohodlné boty. Alespoň na obřad – fakt je budete potřebovat. Třeba baleríny nebo kožené polobotky, protože jak už jsme psali, naše svatební dobrodružství bude všechno, jen ne klasická veselka.

> Pohodlné oblečení. Dámy třeba nějaké hezké letní šaty, pánové padnoucí džíny, košili a sako nebo nějaký pěkný svetřík. Hlavně ať vám to padne jako ulité a nemáte nohavice dvakrát tak delší! Barevně budeme rádi za krémovou, černou, bordó nebo tmavě zelenou. Ale když to bude jinak, dokážeme přimhouřit očko…

 

Čím nás potěšíte…

> Když nám vlastnoručně napíšete přáníčko. Třeba nějakou vtipnou společnou vzpomínku. To je nejlepší zbraň proti případné cestovní trudnomyslnosti.

> Budeme samozřejmě moc rádi za jakýkoliv příspěvek na naše líbánkové dobrodružství. Hrnců, váziček, povlečení a spotřebičů už totiž máme habaděj a na výpravy se příliš nehodí. Předem děkujeme!

 

…a čím nás naopak nepotěšíte

> Focení prosím nechte na naši dvorní fotografku Teru – nechceme vás během důležitých chvílí vidět stát s mobilem nebo foťáčkem v ruce! Neužijete si to.

> Když se vás budou svrbět ruce a budete mermomocí potřebovat něco cvaknout, počkejte si na tu pravou chvíli (řekneme vám). Něco se totiž chystá… *evilsmirk*.

> Prosím, vymažte z hlavy všechna svatební klišé – chomouty, rozbité talíře, únosy nevěsty a tak. Kdybychom je na svatbě chtěli, přibalíme si je do kufrů sami.

#Děkujeme

Dorazte za námi ve skvělé náladě. Cestovní horečku nechte doma!
Máme vás rádi a moc se těšíme! <3
PS: Nezapomeňte na #polabarb.